Ножиці для кутикули – які краще?
Ножиці для кутикули – які краще?
Щоб жінки і чоловіки могли підтримувати ручки в доглянутому, здоровому стані, виробники створили сьогодні безліч манікюрних інструментів. Але якщо говорити про видалення кутикули, інструмент №1 – спеціальні ножиці для кутикули, що використовуються найчастіше при обрізний манікюр. Таке обладнання має свої конструктивні особливості, що безпосередньо впливають на якість проведення процедур, тому до його вибору варто віднестися з особливою відповідальністю.
Ножиці для кутикули: особливості конструкції, застосування
Почнемо з того, а чи потрібно видаляти кутикулу і навіщо. Адже багато чоловіків, деякі жінки вважають, що це нав'язана, абсолютно непотрібна процедура. Кутикула – це валик з ороговілих клітин шкіри, які захищають пластину від бактерій, грибків, вірусів. Край валика складається з мертвих клітин, що при висиханні починають відшаровуватися від пластини, тріскатися, утворювати задирки. У ці тріщини можуть потрапляти шкідливі бактерії, поклавши край запалень. Тобто, не використовуючи манікюрні ножиці для кутикули або інші кошти, ви не просто будете мати недоглянуті руки візуально, але ще і піддаєте себе небезпеки, частих проблем з задирками, запаленнями.
Але, на щастя, ножиці для кутикули професійні здатні вирішити ці проблеми, якщо проводити процедуру акуратно по мірі необхідності. Конструкційно вони створені так, щоб не пошкодити ніжну шкіру, не викликати задирок. Сприяє цьому не тільки тонке полотно, кінчики зігнутої форми, але і матеріал – високоякісна нержавіюча сталь. Вона має тривалий термін експлуатації, не дає виробам швидко тупитися, не викликає подразнень на шкірі.
Грубою помилкою вважається застосування звичайних ножиць, кусачок. Адже вони мають більш грубе полотно, що чіпляє зайву шкіру, не може працювати в особливо ніжних місцях. Використовуючи звичайні манікюрні ножиці для обрізання кутикули, ви створите скоріше «покусаний» манікюр, чим зробите нормальну процедуру.
Як вибрати ножиці для кутикули?
Швидко і просто відповісти на питання, як вибрати ножиці для кутикули, неможливо, адже ідеальний інструмент залежить від ваших звичок, індивідуальних особливостей пластини, форми нігтя. Головне, на що звернути увагу при покупці – це кінчики інструменту, важливо щоб вони були тонкі, довгасті, трохи закруглені і загнуті до верху. Це, мабуть, і головна візуальна особливість, відмінна риса цих ножничек.
Критерії вибору продукції:
- Фірма-виробник. Даний інструментарій може використовуватися багато років без заточки, особливого догляду, якщо вибрати надійного виробника. Тому купуючи ножиці для кутикули, відгуки почитайте в інтернеті, розпитайте майстрів їх думку щодо ефективності, функціональності, тривалості експлуатації.
- Матеріал. Тут нікого не здивуєш, що нержавійка або якісна медична сталь є найбільш надійними матеріалами, до того ж вони гіпоалергенні.
- Товщина лез – ще одна відмітна риса даного інструментарію. Адже в силу свого прямого призначення, потрібно щоб лезо обрізало шкіру «під корінь», щільно прилягаючи.
- Розміри, форма лез. Якщо щодо форми ріжучої частини ні в кого не виникає сумнівів, вона просто повинна бути закругленою, щоб працювати з шкіркою на вигнутій поверхні пластини, то з розміром лез можуть бути складності. Справа в тому, що це індивідуальний параметр, що залежить від форми нігтя, довжини пальців.
- Форма, розмір ручок – тут все залежить від товщини ваших пальців. Якщо ви володар витончених пальчиків, можете не хвилюватися, вам підійде будь-який інструментарій. Якщо ж у вас велика долоню, пальці, зверніть увагу на розмір вушок. Форма ручок може бути прямий і вигнутою, у останньої при роботі здійснюється менший тиск.
- Заточення. Важливий параметр, адже якщо недостатньо гостра заточка, інструмент просто буде рвати, «жувати», тягнути шкірку. Майстри вибирають інструментарій, що заточений професіоналами вручну.
- Плавність ходу. Цей критерій відповість на питання, що краще кусачки або ножиці для кутикули. Адже очевидно, що плавність ходу у ножничек краще, що дозволяє робити делікатну процедуру м'якше, ніжніше.
- Дизайн. Тут все справа смаку, одним важливо, щоб всі навколишні предмети були дизайнерської незвичайної форми, іншим – головне функціональність. Сьогодні виробники створили широкий асортимент, вибір величезний.
А якщо дивитися на форму нігтя, підбираючи ножиці для кутикули, які краще? Для великих нігтів потрібні подовжені кінчики з більш товстими кромками. Вони дозволять уникнути «зажовывания» шкіри, видаливши всі одним чітким рухом руки. Стандартним рук, нігтям підійдуть ножиці з полотном середніх розмірів. Маленьким, підлітковим нігтикам підбирайте інструмент з дуже тонкими, невеликими лезами.
Правильний догляд за інструментом манікюрним
Щоб якомога довше використовувати ножиці, необхідно знати, як їх чистити, де зберігати, як правильно тримати ножиці для кутикули. Постараємося відповісти на ці питання.
Зберігати манікюрні інструменти із сталі стоїть у спеціальних м'яких чохлах. Не можна їх просто скинути в одну купу, адже це позначиться згодом на заточування, стан кромки, плавності ходу.
Перед тим, як відправиться в свій індивідуальний чохол або місце в загальному, ножиці повинні пройти ретельне очищення. Не ігноруйте цей фактор! Спочатку механічна очистка, потім дезінфекція спеціальними засобами або пристроями.
Використання манікюрного інструментарію повинно бути згідно з його призначенням. Важливо запам'ятати, ножиці для обрізання кутикули заборонено використовувати для пластини, інших робіт. Так вони швидко приходять в непридатність, тупляться, перестають щільно змикатися.
Дотримуючись цих нескладних правил, ви будете тривалий час насолоджуватися функціональними, ефективними ножичками. А якщо ви запитаєте, де купити вигідно манікюрні інструменту, то відповідь проста. Звичайно ж, в інтернет-магазині «Майже всі» – ресурсі для перукарів, майстрів манікюру та макіяжу.