Як правильно вибрати манікюрний набір spl (німеччина)

Вже давно минули ті часи, коли жінки не настільки прискіпливо ставилися до своєї зовнішності. Зараз відсутність манікюру – недозволеною явище. Ручки просто обов'язково повинні бути доглянутими. Тому купити манікюрний набір рекомендуємо всім без винятку.
З якісним виробом доглядати за собою стає набагато простіше. Тому навіть ті, хто не поспішає довірити свої ручки майстрам, набувають цей девайс в особисте користування.
В нашому онлайн-магазині «Майже всі» набори для манікюру та педикюру представлені дуже широко. Можна підібрати комплект під будь-який бюджет, сформувати його за своїм смаком, умінь, запитам.
Вибираємо набір для манікюру: що потрібно врахувати?
Досвідчений майстер завжди знає, що йому потрібно. Ці знання досягаються шляхом постійних проб. Щоб зупинитися на конкретних моделях виробів, одних теоретичних знань мало. Вибираючи набір для манікюру, потрібно враховувати такі чинники:
- Вид робіт. Для різних цілей існують різні інструменти. Наприклад, є декілька видів ножиць. Найпопулярніші з них - для підстригання нігтів, кутикули. Вони мають принципово різну конструкцію. Ті, що для підстригання нігтів – більш потужні. А кутикулярные ножиці мають досить довгу тонку ріжучу частину, яка легко поміщається в пазусі між кутикулою і нігтем. Це ж стосується лопаток, кусачки - вибирати їх потрібно виходячи з того, як плануєте використовувати. Є універсальні вироби, але вони не дуже зручні в роботі, результат від них не вражає.
- Сфера використання. У салонах повинен використовуватися виключно професійний інструмент. Він виконаний з якісного міцного матеріалу, довго тримає гостроту, витримує постійне навантаження. Такий інструмент підійде для домашнього використання, прослужить дуже довго. А ось інструмент для особистого користування має більш низьку ціну, але якість його не підійде для використання в салоні краси.
- Рука майстра. Дуже важливо підібрати інструмент по своїй руці. Він повинен добре лежати, не зісковзувати, не обтяжувати. Тим, хто має довгі пальці, необхідний більш масивний інструмент. А власникам маленької ручки має сенс звернути увагу на інструмент з більш скромними розмірами, який краще поміститься в долоні.
Який би інструмент ви не вибирали, важливим критерієм буде його гострота. Звичайно, можна заточити самостійно, але набагато приємніше купити манікюрний набір spl і відразу ж мати можливість працювати їм.
Стартові набори для манікюру: що в них повинно бути
Перш ніж складати список з чого повинен складатися ваш стартовий набір, важливо визначитися з тим, що саме ви хочете: просто робити гігієнічний манікюр або ж розуміється повний комплекс робіт, включаючи нанесення покриття гель-лаку. Виходячи з цього робиться перевагу.
Якщо ви схиляєтеся до першого варіанту, хочете просто підтримувати пальчики в порядку, в арсеналі повинні бути такі інструменти:
- Пилочки. У вас повинні бути пилочки для нігтів різного рівня зернистості. Для роботи з твердими нігтями на ногах або нарощеними підійдуть пилки на 80-100 грит. Для тонких нігтів повинні бути пилки з показником в районі 180 грит. Також не забудьте про полірувальні бафи.
- Кусачки. Рекомендується придбати окремо кусачки манікюрні, педикюрні. Це спростить роботу. Кусачками дуже зручно працювати не тільки з шкірою, але і підстригати нігті.
- Манікюрні лопатки. Щоб добре вичистити пазухи між нігтів, шкірою, відсунути кутикулу, вам будуть потрібні лопатки для манікюру. Також ці вироби мають іншу назву - пушер. Часто можна зустріти односторонні і двосторонні моделі з різною шириною. Бажано мати декілька варіантів, тим більше, що ціна на них зовсім невисока, тому таке придбання зовсім безвитратно.
Якщо ж планується апаратний манікюр, то знадобиться фрезер, насадки до нього. Однак цей варіант підходить виключно досвідченим майстрам, адже при невдалому використанні є високий ризик травмування.
Тим, хто збирається робити покриття гель-лаками, в стартові набори для манікюру слід включити таке:
- Лампа для сушіння гель-лаку. Вони бувають різної потужності. Чим вище потужність, тим швидше проходить процес, краще полімеризуються лаки, що знижує ризик відшарування матеріалу від нігтьової пластини.
- Гель-лаки, гелі. Не забудьте про праймер, знежирювачах, базу і топ, крім кольорових лаків. Всі ці матеріали повинні бути гипопллергенными та від відомих виробників. У цьому випадку пальчики будуть в безпеці, а покриття протримається довго.
- Форми для нарощування. Без них не вийде провести нарощування нігтів. У нашому арсеналі є як нижні форми, що підходять для роботи з гелем, полигелем, так верхні форми, придатні виключно для таких густих матеріалів, як акрил-гель.
- Кисті. Вони необхідні всім, навіть тим, хто не малює, наприклад, щоб акуратно нанести лак під кутикулу.
- Декор. Найчастіше ті, хто віддає перевагу швидкому дизайну, вибирають саме наклейки для нігтів. Вони дуже прості в роботі, не вимагають особливих знань або умінь. При цьому можна швидко прикрасити ніготь, зробити красивий манікюр. Так і тримаються вони дуже добре.
- Тем, кто не совсем разбирается в данном вопросе, боится сделать неправильный выбор, наши сотрудники с готовностью окажут помощь - проконсультируют, расскажут. Просто расскажите о том, как именно собираетесь использовать инструмент, есть ли опыт, очертите примерный бюджет. Сможем предложить вам готовые наборы или укомплектуем по вашему желанию.
Наши предложения одинаково полезны как самостоятельным мастерам, так салонам красоты или магазинам. Приемлемые цены, быстрая отправка по Украине сделают покупку неоспоримо выгодной. Обращайтесь!