Продавець Оптовая компания Почти всё розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
136 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Оптовая компания Почти всё
+380 (97) 703-41-30

Як чистити гребінці для волосся з натуральною щетиною

Як чистити гребінці для волосся з натуральною щетиною
Гребінець – це дійсно незамінний перукарський інструмент, яким чоловіки і жінки користуються щодня, по кілька разів в день. Гребінець служить не тільки засобом для додання зачісці естетичного вигляду, вони необхідне і для належного догляду за волоссям. Саме тому чистота даного інструменту прямо впливає на вигляд ваших пасм, загальний стан волосся.
Помиляються ті, хто думає, що гребінець чиста, якщо вона візуально виглядає так. На даному предметі постійно скупчується пил, шкірний жир і відмерлі клітини епідермісу, які після розчісування знову потрапляють на волосся, надаючи їм ламкості, несвіжості. Радимо ознайомитися з порадами фахівців, щоб знати, як чистити гребінці для волосся з натуральною щетиною, щоб не пошкодити їх. Зробіть свої інструменти чистими і безпечними разом з нами.

Як очистити гребінець з натуральною щетиною?

Сучасні виробники забезпечують величезний вибір гребінців професійним майстрам і просто користувачам для щоденного розчісування, створення начісування, оригінальних укладок, проділів, вирівнювання і т. д. Одними з кращих на ринку визнані гребінці з натуральною щетиною, які дбайливо і результативно прочісують кожен волосок, здійснюють легкий масаж шкіри голови, стимулюючи кровообіг, покращуючи приплив кисню. До того ж натуральні щетинки не електризують локони, не висмикують волоски, не плутають пасма, тому незамінні в створенні укладання.
Але саме завдяки наявності природних матеріалів, тобто щетинок, даний інструмент вимагає особливої уваги догляду, чищення та зберіганні. Чим більше густина щетинок, тим складніше підтримувати чистоту щітки, її первозданний вигляд. Тому, перш ніж починати будь-яку процедуру, рекомендуємо ознайомитися з нашими порадами - як очистити гребінець з натуральною щетиною.
Алгоритм по очищенню гребінців з натуральними щетинками:
1. Усуньте абсолютно всі налипшие, які застрягли на інструменті волоски. Якщо руками не вдається видалити всі сторонні предмети, слід скористатися зубочисткою.
2. Зніміть пил. Допоможе в цьому спеціальна щітка з довгими густими щетинками, яку можна знайти в будь-якому господарському магазині.
3. Зробіть мильний розчин шампуню, з допомогою зубної щітки нанесіть його на поверхню виробу, на всі щетинки. Робити це необхідно обережно, щоб не поламати ніжні натуральні «волоски».
4. Після миття просушіть інструмент, використовуючи фен для волосся. Таким чином, щетинки будуть «жити» довше.
Якщо ви будете регулярно чистити гребінці для волосся з натуральною щетиною (фото даного процесу можна побачити в інтернеті), ви значно продовжите термін їх експлуатації, а головне, будете мати чистий уходовый інструмент.

Догляд за гребінцями, щітками

Чистити гребінці для волосся з натуральною щетиною потрібно регулярно, мінімум один раз в тиждень. Це стосується і інші перукарських інструментів – гребеня, тангл-тізера, браша, тощо, Всі вони потребують очищення від таких забруднень:
• пилу, бруду - вони з'являються на всіх расческах, але щоб ефективно з ними боротися, досить ватного диска, рясно змоченою у спиртовому розчині, яким і слід протерти всі поверхні;
• наліт - усунути його слід допомогою замочування гребінців в мильному розчині, але при цьому слід бути максимально акуратними, здійснюючи такі дії з металом або деревом;
• бактерій і патогенних мікроорганізмів - навіть сама скрупульозна, регулярна чистка не вбереже інструмент від появи на ньому бактерій. Ліквідувати їх можна виключно спеціальними дезінфікуючими засобами, які перукарі використовують. Підберіть відповідні вашому інструменту кошти, періодично користуйтеся ними. При індивідуальному використанні, допускається обробка щітки перекисом водню, що також нейтралізує шкідливу мікрофлору.
Не забувайте, що всі щітки постійно зношуються, тому крім миття, регулярного очищення вони вимагають заміни хоча б раз у рік. Такі необхідні дії будуть сприятливо впливати на стан волосся, їх зовнішній вигляд в цілому, дозволять створити нові життєві образи.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner