Який брашинг краще?

Брашинг – сучасна гребінець для будь-яких типів волосся
Ось вже багато років брашинг активно використовується повсюдно: професіоналами в салонах, дівчатами для укладання в домашніх умовах. Це унікальна кругла гребінець має універсальне застосування – з її допомогою можна надати волоссю об'єм, вирівняти або злегка підкрутити волосся будь-якого типу, густини і об'єму. Але сучасний асортимент виробів досить широкий, тому часом буває складно вибрати, яким брашингом краще укладати волосся. Розглянемо найбільш популярні варіанти.
Термобрашинг являє собою зручну насадку для фена, яка фіксується на його підставі і роблять процес укладання легким, швидким, але головне - результативним. Матеріалом для виробництва термонасадки може бути дерево, пластик, рідше метал. Роздумуючи над питанням, який краще брашинг, зверніть увагу на дерев'яні або пластикові варіанти з антистатичним покриттям. Метал в даному випадку не той матеріал, що вам потрібен, під дією високих температур він може пошкоджувати, пересушити волосся.
При виборі гребінця-брашінга орієнтуйтеся на свій тип волосся, їх довжину, а також бажаний ефект при укладанні. Адже кожен виріб унікальний по-своєму, має окремі переваги, відмінності і особливості, враховуючи які й слід підбирати гребінець. Залежно від модифікації брашінгі відрізняються:
- діаметром - власницям коротких стрижок буде зручно користуватися гребінцем з невеликим діаметром, а от довге волосся краще укласти об'ємним брашингом;
- щетинками – вибираючи, який брашинг краще з заявленого асортименту, рекомендуємо звертати увагу на моделі з натуральними щетинками або із змішаним складом; синтетичні щітки можуть робити волосся тьмяними, наэлектризованными;
- жорсткістю щетинок – вони можуть бути м'якими або твердими, міцними; для тонкого волосся вибирають м'яку гребінець з рідкими зубцями, жорстким ж пасмам підійдуть щетинки більш високої твердості;
- матеріалом підстави – найчастіше від цього фактора залежить ціна виробу. Професіонали визнають кращими щітки з кераміки, які можуть бути також у вигляді термонасадки, вони володіють високими функціями тепловіддачі. Зверніть увагу і на вироби з турмаліном, що здатні іонізувати повітря.
Вибір конкретної моделі щітки залежить і від способу укладання. Якщо пасма неможливо укласти без використання фена, то краще придбати термобрашинг, який суттєво полегшить процес створення зачіски в домашніх умовах, зменшити часові витрати.
Який брашінгі краще для волосся різної довжини?
Якщо ви тільки почали знайомитися з круглими гребінцями і не знаєте, якого діаметру вибрати брашинг, кращою стане підказкою інформація на упаковці. Як правило, виробники вказують, для якого типу і довжини волосся призначений даний продукт. Але якщо рекомендації відсутні, пам'ятайте, що чим тонше діаметр брашінга, тим коротшим має бути волосся.
Сьогодні існують і універсальні брашінгі. Користуючись ними реально створити красиву зачіску з ефектним обсягом, зробити волосся ідеально рівними, навіть якщо вони неслухняні. Для цього слід розділити волосся на пасма і почати укладати їх з потилиці, завершуючи процес на маківці і чубчику. Брашинг - повноцінний предмет для укладання волосся, тому для створення ідеальної зачіски інші пристосування (крім фена) вам не знадобляться.