Як вибрати перукарські ножиці
Перукарські ножиці – це дуже своєрідний інструмент, який нині представлений відразу декількома варіантами свого виконання. Пояснити, скажімо так, актуальність подібного різноманіття нескладно, адже у процесі створення зачіски майстер повинен проявити не тільки свій професіоналізм, але і спритність, щоб зняти рівно таку кількість волосся, яке необхідно. Зробити це за допомогою звичайних ножиць дуже складно, у чому можна переконатися, спробувавши рівне зрізати один невеликий локон.
Так чи інакше, але сьогодні можна без праці придбати прямі перукарні ножиці, філіровочние, саблевидные, серповилные и прочие варианты исполнения ножниц. В процессе совершения покупки. Необходимо обратить внимание не только на их форму, но и на ряд следующих нюансов. Во-первых, это размер ножниц, который чаще всего обозначается в дюймах. Размеры 5.5 и 6 дюймов считаются универсальными, т.к. они могут использоваться как для тушевки, так и для стрижки. Если речь идет, как говорится, о тонкой работе, тогда надо выбирать ножницы меньшего размера, если же вы намерены их использовать для создания мужских «площадок» или «ершиков», тогда можно выбрать максимальный размер в 7 дюймов.
Важлива характеристика перукарських ножиць – «ручность». Ліворукі перукарі не можуть використовувати ножиці, призначені для праворуких. Точніше, ймовірність такого є, але тоді необхідно змиритися з тим, що дуже скоро такі ножиці «затупився» і прийдуть у непридатність. До речі, ще перед покупкою зверніть увагу на якість заточки ножиць, а також цілісність ріжучої кромки або зубчиків. Природно, ніяких претензій не має виникнути, для чого постарайтеся перевірити якість заточування на різних матеріалах, у тому числі, на пушкова волоски на руці, харчовій плівці і розпущеному ватному тампоні.
І, нарешті, зверніть увагу на те, наскільки вам зручно працювати з ножицями, не натирають вони пальці, наскільки легкий хід інструменту. У зв'язку з цим, не зайвим буде наявність гумових вставок для кілець і упору для мізинця, а також відсутність надлегкого ходу. Останнє зменшує точність роботи, а також створює велике навантаження на пальці і зап'ястя перукаря.